29 C
Tiranë
Wednesday, September 18, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage MAKINE AKSIDENT

Tage: MAKINE AKSIDENT

Makina përplaset me kamionin

Një aksident automobilistik ka ndodhur në aksin rrugor Laç – Mamurras në fshatin Gjormë, ku një automjet tip Benz është përplasur me një kamion....

Makina përfundon në arë, dy të plagosur

Autori i vrasjes së dy vëllezërve nuk pendohet: Do të vrisja edhe vëllanë e tretë 05.Jan Si vetë-spiunohemi kur lundrojmë në internet. Intervistë me një...

Makina përplaset me kamionin/ Humb jetën një grua, plagoset i mituri

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Partesh në aksin rrugor Gjilan-Ferizaj. Një makinë është përplasur me një kamion ku...

Digjet makina pas aksidentit

Një automjet është djegur pak minuta më parë tek mbikalimi i Sukthit. Sipas burimeve mjeti me targat AA 728OI është në pronësi të shtetasit...

E rëndë/ Makina përplas fëmijën e një efektivi policie

Një aksident i rëndë me një të plagosur ka ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Burrelit. Një mjet ka përplasur një fëmijë të...

Aksident tek “Mali Robit”, shoferja ngec brenda në makinë

Një aksident është regjistruar pak më parë në autostradën Kavajë- Durrës, në vendin e quajtur Mali i Robit. Makina është përmbysur në kahun e shoferit. Në...

Përfshihen në aksident 5 makina në autostradë (Foto)

  Mësohet se aksidenti ka ndodhur në autostradë afër mbikalimit të Rinasit, pranë vendit ku po kryhen punimet për të shmangur përmbytjet në këtë autostradë. Lagështira...

Flet kushëriri i tretë i mbijetuar: Makina ishte me 130 km...

  Rrugët e Shqipërisë janë përgjakur mbrëmjen e së dielës, teksa një aksident i rëndë i ka marrë jetën dy kushërinjve dhe plagosur një tjetër....

Makina hyn në oborrin e shtëpisë dhe plagos 4 persona

  Një automjet ka dalë nga rruga dhe ka hyrë në oborrin e një banese. Ngjarja ka ndodhur në Berat dhe si rezultat i këtij aksidenti,...

Makina shkatërron barrierat mbrojtëse dhe fluturon me 170 km/h, kamerat regjistrojnë...

  Një adoleshent ka pësuar një aksident të tmerrshëm teksa po ecte në një mbikalim në Argjentinë me 170km/h. Patricio Avila rrëzoi barrierat mbrojtëse të...