12 C
Tiranë
Sunday, September 22, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage MAKINE AKSIDENT

Tage: MAKINE AKSIDENT

Shkaktoi aksident tek rruga e shembur Elbasan-Tiranë, arrestohet shoferi 45 vjeçar

Nga Specialistët e Qarkullimit Rrugor në Drejtorinë Vendore të Policisë Elbasan, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan, për...

ITALIANIA PËRPLAS ME MAKINË TRE SHQIPTARË NË ZVICËR, SHOKUESE AJO QË...

  Një shofere italiane ka shkaktuar një aksident të rëndë rrugor duke përplasur tre shqiptarë që po udhëtonin me makinë. Aksidenti ka ndodhur ditën e djelë...

Video/ Makina përplas 3-vjeçarin

  Një 3-vjeçar mbeti i plagosur rëndë këtë të enjte në Vlorë, pasi u përplas nga një automjet. Sipas asaj që raporton ABC News, ngjarja...

Shoferin e zë gjumi në timon, makina përfundon në lumë

Një aksident rrugor ka ndodhur mëngjesin e sotëm në afërsi të Shkallës së Zezë në Tepelenë. Makina në të cilën udhëtonin burrë e grua ka...

Bulqizë/ Shihni se si e ka fluturuar makina nga motorri këtë...

Aksidentet  nga pakujdesia dhe mosrespektimi i sinjalistikave rrugore janë shtuar shumë në vendin tonë. Një ngjarje “si në filma” është shënuar vetëm dy ditë më...

Tmerr/ Makina u vjen për “vizitë” në shtëpi. 4 të plagosur

Një aksident me pasojë plagosjen e katër personave ka ndodhur në Rawcliffe të Anglisë. Nga mediat britanike, mësohet se aksidenti u shkaktua pasi  automjeti doli...

Makina kthehet përmbys në rreth-rrotullim, plagosen 4 persona

Mesnaten e sotme, një makinë tip “Audi A4 2004” ngjyrë gri është kthyer përmbys në qytetin e Lezhës te rreth-rrotullimi për në Tiranë. Policia ben...