15 C
Tiranë
Friday, October 18, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage Maqedoni tragjedi

Tage: maqedoni tragjedi

Tragjedi në Maqedoni! Dy vëllezërit shqiptar vdesin pasi i zuri dheu...

Dy të vdekur dhe një i lënduar është bilanci i tragjedisë që ndodhi në Çair, gjatë gërmimit të një kanali për furnizim me ujë....