17 C
Tiranë
Sunday, October 20, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage Mihal kokedhima

Tage: mihal kokedhima

Flasin njerëzit e Mihal Kokëdhimës: Një qeros u çua dhe ofendoi...

Videoja ku pronari i restorantit, Mihal Kokëdhima, kushëri i ish-deputetit Koço Kokëdhima, u hipi mbi makinë turistëve spanjollë të shoqëruar nga dy shqiptarë dhe...

Flet pronari i lokalit që tmerroi turistët: Më morën zvarrë me...

Gjykata e Vlorës jep "arrest me burg" për kushëririn e ish-deputetit Koço Kokëdhima. Nuk ka pranuar t'i ketë sulmuar turistët spanjollë. Mihal Kokëdhima ka...