12 C
Tiranë
Sunday, September 22, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage MIRANDA RIRA

Tage: MIRANDA RIRA

Kallëzohet penalisht ish-kryetarja e bashkisë Prrenjas

Ish-kryetarja e Bashkisë së Prrenjasit është kallëzuar penalisht për shpërdorim detyre. Behet fjalë për Miranda Rirën, e cila është kallëzuar nga kreu aktual i...

Betohet kryebashkiaku i ri i Prrenjasit, Miranda Rira nuk del nga...

Paraditen e së premtes është konstituuar këshilli bashkiak i Prrenjasit në ambientet e shkollës 9-vjeçare "Qybra Sokoli" ndërsa kryetar i këshillit është zgjedhur Flutura...

Miranda Rira e prerë në vendimin e saj: Nuk e lëshoj...

Të dielën e fundit, shqiptarët ishin dëshmitarë të një shëmtie të pashoq, të një procesi bajat zgjedhor të partisë socialiste, që synon të marrë...

Kryebashkiakja e Prrenjasit e ka kap keq me PS- e quan...

  Mes PS-së së Prrenjasit dhe kryebashkiakes së LSI Miranda Rira prej kohësh duket se ka një konflikt të hapur. Së fundmi PS e ka akuzuar...

Kryebashkiakja e Prrenjasit bën ftesën e papritur: Prej datës 29 tetor...

  Ja çfarë shkruan Miranda Rira: Njoftim per te gjithe maturantet qe nuk kane mundur te kryejne regjistrimin ne Universitet, qe nuk kane aplikuar nepermjet Portalit...

1 miliardë lekë për stadium si “Arena Kombëtare” në Prrenjas, një...

  Ethet e zgjedhjeve lokale vitin e ardhshëm i ka zënë kryebashkiakët prej kohësh dhe këtë e dëshmojnë me premtimet që ndoshta as në ëndrrat...

Miranda Rira, studentja që erdhi nga SHBA për të drejtuar bashkinë...

  Nga BORA XHANIJA Ajo ishte pedagoge, më pas u bë deputete dhe e la postin e shumlakmuar politik të Tiranës, për t’iu përkushtuar drejtimit të...

Kryebashkiakja Miranda Rira, vizitë në shtëpinë e motrës së poetit Genc...

  Ja çfarë thotë Rira: Nje kafe ne shtepine e Manushaqe Blloshmit, motres se Genc Lekes, poetit dhe mesuesit nga Berzeshta, i cili u pushkatua ne...

Kryetarja e Bashkisë Prrenjas Miranda Rira heq nga puna antaren e...

  Ja postimi i Miranda Rirës Sqarim publik per ata qe jane ndikuar nga inskenimi teatral qe u dha mbreme ne emisionin “Shpif Fare”. Znj. Blerina...

Prrenjas/ Miranda Rira bën një akuzë

  Kryebashkiakja e Prrenjasit, Miranda Rira, akuzon firmën që po ndërton rrugën Qukës-Qafëplloçë se ka dëmtuar pronat e disa familjeve dhe nuk i ka kompensuar. Rira...