26 C
Tiranë
Wednesday, October 16, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage Nene djem vrasje

Tage: nene djem vrasje

E tmerrshme/ Nëna vret dy djemtë e saj dhe shokon me...

“Vrasja është porsi patatet e skuqura; nuk mund të ndalesh vetëm me një”, kjo ishte ajo çfarë shkroi në një postim në Facebook, 35-vjeçarja...