12 C
Tiranë
Sunday, September 22, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage Nese vjerre testament

Tage: nese vjerre testament

Rrëfimi i gruas: U kujdesa për vjehrrën, bëri testament kundra nesh....

Një 52-vjeçare nga Korça rrëfeu sot në emisionin “Me zemër të hapur” në News24 konfliktin disa vjeçar me kunatin i cili nuk e lejon...