19 C
Tiranë
Thursday, September 19, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage Nuse

Tage: nuse

Nuse për herë të parë, shoqja plotëson ëndrrën e gruas që...

Një histori frymëzuese mbylli takimin e sotëm të programit “Dua të të bëj të lumtur”. Kjo ishte historia e Dianës, e cila prej disa...

Habit botën nusja/ Bën edhe dasmën dhe funeralin e tezes në...

Një grua nga Shtetet e Bashkuara të Amerik ka humbur tezen e saj vetëm pak ditë para dasmës së saj. Deri këtu nuk...

FOTO/ Ja si dukej Ramush Haradinaj dhëndërr dhe Anita nuse

Kryetari i partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës është i martuar prej vitesh me moderatoren e televizionit publik të Kosovës. Bëhet fjalë për çiftin Ramush...