12 C
Tiranë
Sunday, October 20, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage PARA QIELL

Tage: PARA QIELL

Bien tufa parash nga qielli, “çmenden” shoferët, lënë makinat dhe bllokojnë...

Një numër i madh shoferësh janë parë duke mbledhur paratë që ‘ranë nga qielli’. Incidenti raportohet të ketë ndodhur të martën në një autostradë ndërsa...

Bien para nga qielli në Gjermani – Policia mbyll autostradën

  Policia në jugperëndim të Gjermanisë u detyrua të mbyllë përkohësisht një austradë pasi aty fillonte të binte një shi parash, njoftoi BBC, përcjell Syri.net. Sipas...

Para nga “qielli” në autostradë

  Ky mund të jetë rasti kur shprehja “para nga qielli” zë vend më së miri. Të martën, disa shoferë në Ilinois të SHBA u përballën...