13 C
Tiranë
Wednesday, October 16, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage Peshkaqen vlore

Tage: peshkaqen vlore

Kapet një peshkaqen 1.5 metra i gjatë në Vlorë. Pushuesit e...

Një peshkaqen ka dalë në bregdetin e Radhimës në Vlorë dhe ka panikosur pushuesit. Ai quhet peshkaqeni “Bebe” dhe u kap nga disa peshkatarë....

Peshkaqen Vlore

Sa herë afron sezoni, në Vlorë shfaqen peshkaqenët. E çuditeshme por jo e rastesishme. Pse nuk duken ne stine tjeter, por ne perudhe plazhi?? Një...