12 C
Tiranë
Saturday, October 19, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage POLICIA ELBASAN

Tage: POLICIA ELBASAN

Elbasan/ Policia e qarkullimit bën “raprezalje”. Arrestohen 11 persona, 7 vihen...

Gjatë javës së kaluar janë proceduar dhe arrestuar 18 drejtues mjetesh, për drejtim mjeti në gjendje të dehur, pa leje drejtimi, me shpejtësi tej...

Elbasan/ Plagosi me thikë 46 vjeçarin, arrestohet autori

Policia e Elbasasnit ka vënë në pranga 30 vjeçarin me iniciale A. H., pasi plagosi me thikë 46 vjeçarin me iniciale D. T., i...

Vrasja e avokatit, forcat Renea, kontrolle dhe shoqërime në Elbasan

Pak minuta pas vrasjes së avokatit Ravik Gurra, drejt Elbasanit kanë mbërritur forcat Renea. Ato kanë ushtruar kontrolle në rrugët dhe lagjet e Elbasanit...

Policia e Elbasanit, 1130 masa administrative në 7 ditë

  Policia e Elbasanit përgjatë një jave, ka shoqëruar në komisariate për verifikim 90 persona, kryesisht me precedentë penalë, të dyshuar për armëmbajtje pa leje,...

Ndryshime në Drejtorinë e Policisë së Elbasanit. Vjen nëndrejtori ri. Ja...

Ndryshimet në polici dhe rrokadë në disa komisariate në shkallë vendi. Në Elbasan, është ndërruar zv/drejtori i Edmond Sulaj, ndërsa në vend të tij erdhi...

Procedimet penale në Elbasan, Librazhd dhe Gramsh gjatë 24 orëve të...

Komisariati i Policisë Elbasan Më datë 19.12.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Elbasan, për shtetasin E.B,  vjeç 50 banues në fshatin Shirgjan,...

Arrestimet Elbasan, Peqin, Librazhd, Gramsh dhe Cërrik gjatë 24 orëve të...

Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan Seksioni për narkotikët Në vijim të komunikatës datë 11.12.2017, që bën fjalë për veprën penale “Vjedhja” dhe “Prodhimi dhe shitja e...

Elbasan/ Procedimet penale gjatë 24 orëve të fundit (29.11.2017)

Komisariati i Policisë Elbasan Më datë 28.11.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Elbasan , për shtetasin B.K., 37 vjeç banues në Prrenjas, shofer pranë...

Policia Elbasan reagon pas arrestimit të biznesmenit. Ja e vërteta

Lidhur me publikimin e kryetarit të PD Basha, se Policia e Elbasanit kishte fshehur një ngjarje, sqarojmë se: Policia e Elbasanit arrestoi shtetasin O.S. dhe...

Policia shpërndan videon se çfarë bëri sot në Elbasan. Shihni se...

Policia ka shpërndarë një video rreth operacionit të zhvilluar në Elbasan. Në video shohet se si kontrollohen makinat luksoze dhe se si shoqërohen për...