13 C
Tiranë
Wednesday, October 16, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage POLICIA ELBASAN

Tage: POLICIA ELBASAN

Elbasan/ Arrestohet djali që rrihte nënën

Një tjetër ngjarje e rëndë brenda familjes ka ndodhur në Elbasan, ku një i ri është arrestuar pasi ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj...

Elbasan/ Rreh nënën dhe zhduket në drejtim të paditur. Policia në...

Specialistët për Krimet në Komisariatin e Policisë Elbasan bënë referimin e materialeve në Prokurori dhe po punojnë  për kapjen e shtetasit Xh.Gj., 22 vjeç...

Arrestimet e policisë Elbasan 24 orët e fundit. Komunikata

Drejtoria e  Policisë së Shtetit Drejtoria Vendore e Policisë Elbasan Elbasan,më 19.07.2017 Njoftim për shtyp Elbasan Specialistët e Sektorit Kundër  Trafiqeve të Paligjshme dhe  Narkotikëve, në Drejtorinë Vendore të...

Procedimet penale të policisë Elbasan dhe Librazhd gjatë 24 orëve të...

Komisariati i Policisë Elbasan  Më datë 08.05.2017, u referuan materialet në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Elbasan, për shtetasin G.T, vjeç 52, banues në Elbasan,...

Elbasan, evidentohen 439 vepra penale më pak se një vit më...

Për herë të parë pas kaq vitesh nga Drejtoria e Policisë së Qarkut Elbasan evidentohen 439 vepra penale më pak. Ndërkohë zbulohen më shumë...