12 C
Tiranë
Sunday, September 22, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage Rama balla cerrik

Tage: rama balla cerrik

Rama prezanton Andi Sallën në Cërrik. Ja çfarë thotë Balla për...

Ndalesa e radhës e kryeministrit Edi Rama është Cërrku. Kreu i grupit parlamentar, Taulant Balla ka prezantuar përpara banorëve kandidatin për kreun e Bashkisë,...

Rama e Balla në Cërrik. “Ishte gabim që bashkinë ia dhamë…”...

Kryeministri Edi Rama së bashku me numrin dy të PS-së, Taulant Ballën ishin sot në fshatin Mollash të Cërrikut për të inspektuar punimet...