16 C
Tiranë
Saturday, September 21, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage REZART VELESHNJA

Tage: REZART VELESHNJA

“Më tradhtoi”, Veleshnja tregon si qëndron e vërteta për ish-të dashurën

Vetëm pak orë pasi akuzoi ish-të dashurën pë tradhti Aktori Rezart Veleshnja hedhur poshtë gjithçka. Ai ka sqaruar në Instagram, përmes një një videoje,...

Rezart Veleshnja shpërthen ndaj ish të dashurës: Ordinere, plehra kishte 4...

Rezart Veleshnja aktori i humorit të ‘Portokallisë’ ka habitur ditën e sotme të gjithë ndjekësit e tij duke treguar se si e dashura e...

Veleshnja: Nëse drejtori i Teatrit Kombëtar do të paguhej mirë nuk...

  Rezart Veleshnja ishte i ftuar sot në emisionin “Rreze Dielli” në Report TV për të folur për rolet e tij të shumta në Portokalli...

Aktori i Portokallisë prezanton të dashurën e radhës :“Të dua zemra...

  Ndarja e aktorit të Portokalli-së Rezart Veleshnja nga e fejuara e tij, grimierja Pranvera Metolli,  në maj të vitit të kaluar ishte një lajm që përfshiu faqet e...

REZART VELESHNJA I PROPOZON MODERATORES SË NJOHUR: KUR DO FEJOHEMI

  Aktori i “Portokallisë” Rezart Veleshnja, është ndër personat më të pëlqyer dhe më të ndjekur. Aktori është gjithmonë aktiv në rrjetet sociale, ku poston foto...

Aktori i “Portokallisë” prezanton të dashurën

  Ky është padyshim viti më i suksesshëm në jetën profesionale për Rezart Veleshnjën, që nga publiku është personifikuar si fshatari nga Pishkashi, në programin...