16 C
Tiranë
Saturday, October 19, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage Ronela Hajati

Tage: Ronela Hajati

U lagëm edhe këtë verë…Një “bishë” e vërtetë me bikini, provokon...

Ronela Hajati është një prej këngëtareve shqiptare me linjat më tërheqëse për të cilat është komentuar gjatë. Ajo ka postuar një foto në profilin e...

“Si janë 15-vjeçaret sot si isha unë”.  Këngëtarja shqiptare publikon fotot...

  Mjafton të bëni një “shëtitje” nëpër kryefaqet e rrjeteve sociale dhe do të vini re diferencën mes 15-vjeçarëve të sotëm dhe atyre të brezit...

E BËRË “PIS”/ RONELA HAJATI SI NUK E KENI PARË, EKSPOZON...

  Ashtu si rrallëherë na ndodh ta shohim, këngëtarja e njohur Ronela Hajati ka postuar në instagram foto me bikini. Edhe pse Ronela është gjithmonë aktive...

Sherr në klub/ E shtyu qëllimisht dhe e lëndoi, Ronela Hajati...

  Në “Një kat më lart”, ditën e sotme ishte e ftuar Ronela Hajati, këngëtarja e shumë komentuar si për anën profesionale, projektet e videoklipet...