25 C
Tiranë
Tuesday, September 17, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage SHERR THIKA VLORE

Tage: SHERR THIKA VLORE

Sherr me thika mes disa personave, një i plagosur

Një person është plagosur me thikë pas një sherri në orët e para të ditës së sotme në rrugën Transballkanike. VLORE-Një person është plagosur me...

Sherr me thika mes adoleshentësh në Vlorë

Tre adoleshentë janë përfshirë në një sherr me njëri-tjetrin përfundoi në përdorimin e thikës dhe në plagosjen e tyre. Ngjarja ka ndodhur më 26 dhjetor...