16 C
Tiranë
Monday, September 16, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)

Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991

Kryefaqja Tage Shperthim vlore

Tage: shperthim vlore

Shpërthim i fuqishëm, shkatërrohet banesa

Një bombol gazi ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në banesën e Razi Hoxhës, në fshatin Drashovicë. Si pasojë e shpërthimit nuk ka dëme në...

Tritol në shtëpi, atentat gruas së biznesmenit të vrarë. Dyshohet se…

  Atentat me tritol ish-bashkëshortes së biznesmenit të vrarë dy vite më parë. Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur pasditen e së premtes në qytetin bregdetar...

Minuti e ndan nga vdekje/ Shpërthimi në Vlorë, tregon gruaja: Si...

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë e mbrëmjes së kaluar në një banesë në lagjen Çole të Vlorës. Pika ku ishte...

Iu ekzekutua bashkëshorti tre vite më parë, shpërthim në shtëpinë e...

    Një shpërthim është regjistruar në një banesë në lagjen "24 Maji" në qytetin e Vlorës. Shpërthimi ka ndodhur në katin e dytë të një pallati...

Dy shpërthime me eksploziv në Vlorë, banorët rrëfejnë tmerrin: Dera ra...

  VLORE– Qyteti bregdetar i Vlorës është tronditur gjatë mbrëmjes së kaluar si pasojë e dy shpërthimeve me eksploziv. Shpërthimi i parë ka ndodhur rreth...

Dy shpërthime të fuqishme në Vlorë, njëri përballë Policisë

  Dy shpërthime të fuqishme kanë ndodhur në dy banesa qytetin e Vlorës në orët e para të mëngjesit duke tronditur sërish qytetar bregdetar. Si pasojë...