25 C
Tiranë
Tuesday, September 17, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage SHQIPTAR GREQI

Tage: SHQIPTAR GREQI

Keni në plan të ikni në Greqi? Kujdes me dokumentat, kthehen...

Rreth 261 shtetas shqiptarë nuk janë lejuar të hyjnë në Zonën Shengen nëpërmjet pikës së kalimit kufitar të Kapshticës. Një gjë e tillë bëhet me...

Çmendet shqiptari në Greqi. Qëllon me thikë nënën e tij

Një shqiptar është arrestuar në Lamia, Greqi. Prangosja e 44-vjeçarit është bërë pasi ka dhunuar dhe qëlluar me thikë nënë e tij. Siç shkruajnë mediat greke,...

Zhduket shqiptari në Greqi, policia jep detajet

Një shqiptar 26 vjeç u zhduk pasditen e së hënës të datës 29 korrik 2019. Policia po kërkon për gjetjen e tij në të...

Vdes një i dënuar shqiptar në burgun grek

Nga Athina Shpetim Zinxhiria Shkon në gjashtë numri i vdekjeve në burgjet e vendit fqinjë. Një ngjarrje që u mbajt e fshehtë nga autoritet dhe...

Sot zgjedhjet, kush janë pesë shqiptarët që garojnë në Greqi

Greqia po zhvillon prej mëngjesit të sotëm zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Këto zgjedhje janë të rëndësishme edhe për të gjithë shqiptarët që jetojnë në Greqi,...

Shqiptari hyn mes flakëve në shtëpinë që digjej dhe shpëton 2...

Zjarri që ra dy ditë më parë në qytetin Militel të Greqisë shkaktoi probleme të mëdha dhe zbuloi se sa nuk funksiononin mjetet e...

Nuk heqin dorë/ I riu shqiptar bën simbolin e shqiponjës, arrestohet...

  Mediat greke shkruajnë se një djalë nga Shqipëria 17 vjeç ka bërë simbolin e shqiponjës, që është edhe simbol i shqiptarëve dhe kjo gjë...

Mbytet 22-vjeçari shqiptar në Greqi

Një 22-vjeçar shqiptar është mbytur në një nga liqenet në Polyimnio në Greqi. Ai kishte shkruar bashkë me një shok në liqenin e zonës,...

Vdesin 2 shqiptarë brenda pak orëve në Greqi

Një 43-vjeçar shqiptar ka humbur jetën mbrëmjen e djeshme në Evia të Greqisë, i dyti brenda disa orëve. Sipas mediave greke, shqiptari ka qenë duke...

Vritet në Greqi shqiptari, telefonoi të bijën për t’i thënë fjalët...

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e djeshme në periferi të Athinës. Një 51-vjeçar shqiptar është rrahur për vdekje në vendin e punës...