16 C
Tiranë
Tuesday, September 17, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage SHQIPTAR ZVICER

Tage: SHQIPTAR ZVICER

Nga 1 tetori, shqiptarët në Zvicër do të përgjohen me dedektivë

Në Zvicër, midis viteve 2009 dhe 2016, detektivët u përdorën në rreth 220 hetime në vit. Dy të tretat e atyre që u përshkuan...

Hero i ditës/ Shqiptari shpëton të dehurin nga vdekja nën rrotat...

I riu guximtar tregon se ishte duke shërbyer një blerës kur e kishte parë një burrë duke u lëshuar poshtë, te binarët. Ai kishte...

Masakroi shqiptarin, flet pronari i banesës ku jetonte e moshuara

Pronari i banesës në të cilën ka jetuar 75-vjeçarja e akuzuar për vrasjen me thikë të 7-vjeçarit kosovar në Basel, ka folur rreth qiramarrëses...

Aksidentohet në punë, humb jetën shqiptari në Zvicër

Një shqiptar nga Kosova ka humbur jetën në Zvicër, pasi është aksidentuar në punë. Ngjarja ka ndodhur në komunën Wildersëil të Zvicrës, ndërsa shqiptari...

Humb jetën shqiptari në Zvicër, goditet nga një pllakë çeliku

  Një 61-vjeçar, shtetas i Kosovës ka humbur jetën gjatë kohës që ishte duke punuar. Ngjarja ka ndodhur në Zvicër dhe 31-vjeçari ka vdekur pasi është...

Me letër anonime, shqiptarin e dëbojnë përgjithnjë nga Zvicra

  Në nëntor të vitit 2003, shqiptari nga Kosovai, atëkohë 42 vjeç, ishte martuar me një patrioten e vet, e cila kishte leje të përhershme...

E rrallë/ I riu shqiptar që ka bërë mrekulli dhe ka...

Vërtet mrekulli. Senat Iseni është një emër shumë i njohur në qytetin e Zyrihut në Zvicër. I riu shqiptar, i cili ka lindur në...

Zvicër, shqiptari plagoset rëndë nga vjehrri i tij

Paraditen e djeshme, rreth orës 10.45 në qytezën Gerlafingen të Kantonit Solothurn, një person 29 vjeçar është qëlluar dhe plagosur rëndë me armë zjarri...