13 C
Tiranë
Tuesday, October 15, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage Shqiptare

Tage: shqiptare

Shqiptarët ndihmojnë Rubinin, djaloshi dëgjon tingujt e parë

E mbani mend vogëlushin Rubin? Personazhi i emisionit “Shqiptarët për shqiptarët” u operua me sukses dhe tashmë ka dëgjuar tingujt e parë. Nëse do t’i...

Zhduken shqiptarja bashkë me të bijën në Britani. Emrat

Shqiptarja Sebjana Myzeqari 24 vjeçe dhe vajzën e saj 2-vjeçare Enisa, persona që shihni në këtë foto, janë shpallur zyrtarisht të humbura në Britaninë...

“Më jep 1200 euro ose të nxora fotot nudo”, shqiptarja ia...

Plotë 1200 euro i ka kërkuar një i ri shqiptar ish të dashurës së tij në mënyrë që të mos i publikonte fotot nudo...

Njihuni me shqiptaren e cilësuar si më e bukura e të...

Një shqiptare është cilësuar si gruaja më e bukur e të gjitha kohërave. Ajo është Fevzia Fuat Ali, bija e mbretit Fuad të Egjiptit, grua...

Tragjedi në familjen shqiptare, u mbytet fëmija në det teksa prindërit...

Një fëmijë 6 vjeç, shqiptar, është mbytur pasditen e sotme në detin e Rosetos në Italinë fqinjë. Pavarësisht përpjekjeve për ta përmendur nga rojet e...

Spanjë, arrestohen 126 shqiptarë në Barcelonë, kishin dokumente false greke dhe...

Plot 126 shqiptarë janë ndaluar nga policia spanjolle në Barcelonë pasi u kapën me dokumente false greke dhe italiane. Emigrantët shqiptarë do të kalonin ilegalisht...

Qeveria me tjetër dështim, zero progres për shërbimet ndaj qytetarëve

Angazhimi i qeverisë për të përmirësuar këtë vit ofrimin e shërbimeve ndaj qytetarëve është drejt dështimit te plotë. Këshilli i Ministrave ka bërë publik...

Holandë, dy vrasës shqiptarë kapen nga policia, u zbuluan nga qeni...

Dy shtetas shqiptarë, 31 vjeç dhe 25 vjeç janë arrestuar në Holandë pasi ishin në kërkim për vrasje. Policia tha se dy shqiptarët u kapën në...

Greku aksidenton për vdekje shqiptaren dhe largohet

Një 30-vjeçare me origjinë nga Shqipëria ka humbur jetën në një aksident rrugor të ndodhur në afërsi të Korfuzit në Greqi. Ngjarja ka...

Itali: prangosen 5 shqiptarë, trafikonin 2 ton drogë

Jo pak, por plot 2 ton kanabis sativa janë kapur në Itali, ndërsa në pranga janë vënë 5 shqiptarë. Gomonia e gjatë 8 metra...