29 C
Tiranë
Wednesday, September 18, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage Shqiptare

Tage: shqiptare

Opozita tërhiqet nga zgjedhjet e parakohshme

 Partitë e djathta duket se nuk janë gati për të shkuar në zgjedhje të parakohshme. Kërkesa e tyre e re tashmë është një qeveri...

Britani: shpallet e humbur e reja shqiptare (FOTO)

Një e re shqiptare është shpallur e humbur në Britaninë e Madhe. Ajo është 21-vjeçarja Enkela Dauti. Hera e fundit kur e reja është parë ka...

Rike Roçi: më propozuan futbollistët…

Shfaqja në stadiumin e Marsejës me një dekolte të ekzagjëruar vuri menjëherë në qendër të ‘Euro 2016’ mediat ndërkombëtare, shqiptaren Rike Roci, e cila...

Ja se si bashkëpunonin shqiptarët me këtë organizatë

“Sacra Corona Unita” është organizate kriminale me bazë në Puglia. Kjo organizatë është themeluar nga Giuseppe Rogoli në burgun e Barit në natën Krishtlindjeve...

Sulltanet Shqiptare të Perandorisë Osmane

Dossier  Nga Fatos Salliu                                             ...