25 C
Tiranë
Tuesday, September 17, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)
Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991
Kryefaqja Tage Skandal tirane prostitucion

Tage: skandal tirane prostitucion

SKANDALI në mes të Tiranës, nëna përdor djalin e saj 12-vjeçar...

Një skandal i madh është denoncuar nga emisioni "Stop" mbrëmjen e sotme, ku shihet me zë dhe figurë se si ushtrohet prostitucion hapur në...