12 C
Tiranë
Saturday, October 19, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage SKOCI SHQIPERI

Tage: SKOCI SHQIPERI

Jo vetëm që humbën, por edhe një skuadër e lodhur e...

  Shqipëria është mposhtur nga Skocia me rezultatin 2-0 në takimin e vlefshëm për Ligën e Kombeve. Një paraqitje zhgënjyese për skuadrën e Panuçit, e...

Skoci-Shqipëri/ Dobët pjesë e parë. Fati shpëton skuadrën tonë

  Është duke u luajtur në “Hampden Park” sfida mes Skocisë dhe Shqipërisë e vlefshme për Ligën e Kombeve Pas triumfit ndaj Izraelit, kuqezinjtë e Panuçit...