16 C
Tiranë
Saturday, October 19, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage Soros

Tage: soros

“Soros” i përgjigjet Metës: Komentet e Presidentit për komplot, të çuditshme

Fondacioni Shoqëria e Hapur apo siç njihet ndryshe fondacioni “Soros” ka reaguar pas akuzave të hedhura në adresë të themeluesit të tij, miliarderit George...

Post-komunistët, origjina e teorive për Sorosin

Presidenti Trump, në mesazhin e fundit që shkroi në Twitter për Sorosin, ku thoshte se ai kishte paguar parullat e protestuesve kundër Kavanaugh, thjesht...

Soros-i, miliarderi në krah të një femre tjetër

Filantropisti dhe investitori miliarder, George Soros, nuk është pak i njohur në lidhje me martesat e tij. Pavarësisht tre martesave, ai është fotografuar në krahët...

ANALIZA/ Nga Berisha te Meta, kush po e sulmon Sorosin dhe...

Një fushatë me tone antisemite kundër Sorosit Shpifjet dhe teoritë e komplotit në Tiranë kundër investitorit George Soros janë të neveritshme dhe tregojnë se në...

Reforma në Drejtësi, pas saj qëndron Soros

Reforma kushtetuese u ideua dhe u konceptua nga Fondacioni Soros në Tiranë. Për këtë qëllim, Fondacioni hartoi, që në vitin 2013, një plan të...