13 C
Tiranë
Wednesday, October 16, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage SPITAL ELBASAN

Tage: SPITAL ELBASAN

Shkruan ministrja: Bëhemi gati shpejt për të hapur spitalin e ri...

Në një postim në Facebook, ka qenë ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu e cila ka njoftuar se punimet kanë mbaruar dhe së shpejti...

Reagim i Spitalit Elbasan pas vdekjes së lehonës në maternitet: Pësoi...

Pas vdekjes së 25-vjeçares Rexhina Debrova 1 orë pas lindjes ka reaguar Qendra spitalore e Elbasanit. Në një deklaratë për mediat, spitali thotë se...

Vdekja e 18 vjeçares nga Gramshi, Drejtoresha e Qendrës Spitalore: Ja...

Vdekja e 18 vjeçares nga Gramshi në spitalet e Elbasanit është trajtuar gjatë këto ditë. Familjarët pretendojnë për neglizhencë dhe mjekim të pakujdesshëm. Ndërsa...