25 C
Tiranë
Sunday, October 20, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage Sri lanka pashke

Tage: sri lanka pashke

Përgjaken Pashkët në Sri Lanka, viktima dhe të plagosur nga sulmet...

  Tre kisha dhe tre hotele me pesë yje në Sri Lanka janë goditur nga shpërthimet të dielën e Pashkëve. Sipas raportimeve thuhet se janë...