16 C
Tiranë
Monday, September 16, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)

Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991

Kryefaqja Tage Stre

Tage: stre

Stresi publikon foton nga shtrati hotelit, ja me kë është duke...

Që pas daljes nga burgu reperi Stresi ka qenë në qendër të vëmendjes. Së fundi ai është përfolur mjaft pas bashkëshortja Keisi. Kjo e fundit vetëm...