16 C
Tiranë
Monday, September 16, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)

Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991

Kryefaqja Tage Stresi

Tage: stresi

Stresi publikon foton nga shtrati hotelit, ja me kë është duke...

Që pas daljes nga burgu reperi Stresi ka qenë në qendër të vëmendjes. Së fundi ai është përfolur mjaft pas bashkëshortja Keisi. Kjo e fundit vetëm...

Ndodh e papritura! Kejsi lë Stresin pasi doli nga burgu, ndahet...

Reperi Stresi është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në media pas arrestimit në hotel gjysmë i zhveshur e më pas për...

E arrestuan lakuriq në krevatin e hotelit, në gjykatë ndodh lëvizja...

Reperi Arkimed Lushaj ose i njohur si “Stresi” u arrestua më 17 tetor të 2018-ës pasi u kap me armë dhe kokainë. Atij iu vunë...

Babai i Stresit: Si i ngritën kurth dhe kush ishte vajza...

  Arkimed Lushaj u arrestua nga policia nën akuzën e armëmbajtjes pa leje dhe lëndë narkotike. Dy javë më parë ai u gjet në dhomën e...

‘Kini kujdes se mund t’ju kthehet juve një ditë’, gruaja e...

  Bashkëshortja e reperit Stresi i cili u arrestuar para tre ditësh ka reaguar për herë të parë. Ajo ka publikuar një foto ku shkruan...

U kap me armë e drogë në hotel, reagon për herë...

  Pak ditë pas arrestimit të stresit në një hotel në Linzë të Tiranës, ku u kap me armë pa leje dhe me disa doza...

Përgjimet/ “Policia po më kërkon, më ndihmoni të iki jashtë”, Stresi...

  Arkimed Lushaj do t’i duhet të përballet me drejtësinë nga brenda qelisë. Reperi i njohur Stresi nuk ka mundur të lërë burgun brenda 48...

Policia jep detajet, ja pse u arrestua Stresi dhe prej sa...

  Njësia Hetimore e Task Forcës Speciale Vendore Tiranë në Departamentin e Policisë Kriminale pranë Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit, ka bërë ët...

“Ne jemi të fortë!”, kush është personazhi i parë publik që...

Që në mbrëmjen e 4 tetorit aktualiteti dhe rrjetet sociale “ziejnë” nga emrat Ervis Martinaj dhe Ervin Mata. I dyti është më pak i njohur për shkak se...

HABIT REPERI SHQIPTAR, FLE ME ARMË TE KOKA

  Reperi shqiptar Arkimed Lushaj ose siç njihet ndryshe Stresi është ndër meshkujt më të përfolur përsa i përket jetës personale. Stresi është gjithmonë aktiv në...