12 C
Tiranë
Sunday, October 20, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Portali shitet. Kontakt: infoelbasani@gmail.com
Kryefaqja Tage Stuhi greqi

Tage: stuhi greqi

Greqi/ Stuhi vdekjeprurëse në Halkidiki, humbin jetën 6 turistë, ndër ta...

Këto janë imazhet tronditëse të asaj që ndodhi në Halkidiki të Greqisë: katastrofë e shkaktar nga moti i keq që vrau gjashtë persona dhe...