34 C
Tiranë
Saturday, August 24, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Kryefaqja Tage Tradheti

Tage: tradheti

E martuar me 3 fëmijë, 43 vjeçarja tradhton burrin për 4...

Nëna e tre fëmijëve e akuzuar për marrëdhënie seksuale me një djalë 15-vjeçar, pasi e çoi atë në një motel, u dënua me...

Tradhtia e rrallë, burri shkon me… vjehrrin

  Alexandra Bittencour, pas 4 vite martesë me Henry Edward, ka zbuluar se bashkëshorti e tradhtonte. Por, gjëja më e habitshme ishte se burri i saj...

Ja shenja, që tregon se burri po ju tradhton

  Tradhtia është tabu në shumicën e lidhjeve, por një grua e cila brengoset se a po e tradhton burri, mund t’i forcojë më shumë...

Si ndikon tradhtia tek ju? Studimi i fundit surprizon

  Të jesh në një marrëdhënie është diçka shumë e bukur, por jo gjithmonë ka fundin e lumtur të përrallave. Shumë zhgënjehen dhe përjetojnë lëndime dhe...

Kapi bashkëshortin me një tjetër në autobus, gruaja i bën gjëmën...

  Një ngjarje gazmore po aq sa edhe e habitshme në sytë e të pranishmëve ka ndodhur të shtunën e  kaluar në Quezon City, Filipine. Bëhet...

Burri u kthye para kohe në shtëpi, dashnori i gruas shpëton...

Një video e një burri nudo në një ballkon po bën xhiron e rrjeteve sociale. Ai shihet duke u strukur poshtë dritares së një shtëpie...

Më Mirë të Tradhtoni sesa të Bëni Këto 12 Gjera të...

  Të tradhtosh dikë është e tmerrshme. Me të vërtetë. Po ka gjëra më të këqija që ju bëni, pa e kuptuar. Tradhtia është e...

Femrat që mund t’iu vjedhin burrat

Hulumtuesit e Universitetit të Bernës konsiderojnë që femrat gjatë ovulacionit paraqesin rrezik dhe kështu “pushtojnë” meshkujt. Në një studim të publikuar në internet, janë pyetur...