25 C
Tiranë
Monday, August 26, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Kryefaqja Tage Trafikant kosovar

Tage: trafikant kosovar

Elbasan/ Operacion spektakolar i policisë. Kish kthyer mjetin në “bombë atomike”...

Komunikata e Drejtorisë së Policisë Elbasan Elbasan Goditet një rast i trafikimit të armëve luftarake dhe lëndëve eksplozive Finalizohet operacioni policor "Papër" Sekuestrohen 19 pistoleta të...