36 C
Tiranë
Friday, August 23, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Kryefaqja Tage VAJZE DJALE

Tage: VAJZE DJALE

“Më shkruajti vetë luajti me ndjenjat e mia”, djali nga Elbasani...

Historitë e dashurisë janë nga më të ndryshmet por me zhvillimin e teknologjisë të shumtë janë çiftet që janë njohur në rrjetet sociale, kanë...

Vajzë apo djalë? Zbulo se çfarë gjinie është bebi juaj pa...

  Në përgjithësi, gratë shtatzëna shtojnë në peshë, por vendi ku shkojnë kilet e tepërta mund të përcaktojë nëse prisni djalë apo vajzë. Nëse shtoni në...

Vajza udhëton për 1000 km për të takuar një djalë, por...

  Ata u njohën në Barcelonë verën e kaluar, pas sulmit terrorist që vrau 13 njerëz. Ata kërkuan strehim në të njëjtin hotel dhe midis...

Ishte kthyer në makthin e 19 vjeçares, por ajo i bën...

  Një person është vënë në prangat e policisë pasi akuzohet për përndjekjen e një vajzë 19 vjeçare në rrethin e Përmetit. Ermal Kalemi, 27 vjeç,...

Përmbytjet/ Djali i çudit të gjithë, i hipën vajzës për të...

  Një vajzë e re meksikane është bërë e famshme në rrjetet sociale pasi u fotografua me të dashurin e saj. Çfarë ka të pazakontë? Vajza ngre djalin në...

“Ma mori dorën dhe e futi poshtë pantallonave”, historia tronditëse e...

Një 18-vjeçare nga Shkodra ka rrëfyer historinë e saj tronditëse për JOQ.al, duke treguar se si e ka ndjekur “mallkimi” që nga mosha 8-vjeçare, kur u...

Vajza fejohet me djalin 10 vjet më të madh, pas refuzimit...

Policia e kryeqytetit ka shpallur në kërkim një 30-vjeçar, i cili është denoncuar për marrëdhënie seksuale me dhunë nga e fejuara e tij. Kallëzimi...

Provokon të dashurën, por ajo i nxjerr sekretin që s’e priste...

Ndodh shpesh që përmes një “provokimi” të kuptosh shumë të vërteta. Një djalë nuk e kishte kuptuar kurrë se vetëm duke e provokuar të dashurën...

I kërkon vajzës t’i shohë atë që fsheh poshtë peshqirit, ajo...

Një vajzë 16-vjeçare ka luajtur një shaka fantastike mbi një shokun e saj kur ai e pyeti për ta parë pa rroba. Jacquie Ross, nga Karolina...

Vajza i thotë gabimisht të dashurit se po e tradhëtonte, ngatërron...

Një djalë i quajtur Jordan, ishte duke kaluar një ditë normale në punë në pritje që të mbaronte turnin dhe të shijonte pasditen, kur...