16 C
Tiranë
Monday, September 16, 2019

Portali shitet

(Të dhëna: 70 mijë lajme në databas, domain i regjistruar, bllok reklamash ndërkombëtare, mes 100 portaleve më të mira në Shqipëri sipas Alexa.com, audiencë brënda dhe jashtë Shqipërisë.)

Kontakt: infoelbasani@gmail.com, cel:0695687991

Kryefaqja Tage VRASJE LAC

Tage: VRASJE LAC

Vrau të riun për parkimin, dëshmia e autorit në Laç: Jam...

Autori i vrasjes para dy netëve në Laç, 32-vjeçari Emanuel Koca pas arrestimit ka dhënë dëshminë para grupit hetimor në lidhje me ngjarjen. Autori i...

Arrestohet autori i vrasjes së 24 vjeçarit. Emri

Policia ka vënë në pranga autorin e vrasjes së 24-vjeçarit, Viktor Shkorreti i cili u qëllua për vdekje mbrëmjen e djeshme në Laç, pas...

Vritet me armë zjarri 25-vjeçari. Emri, foto

Viktor Shkorreti, 25 vjeç, u vra këtë mbrëmje në qytetin e Laçit. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të stadiumit në Laç - Kurbin. Nga...

Vrasja e dy kushërinjve, rrëfehet autori: Çfarë ndodhi para ekzekutimit, ata...

“S’desha t’i vrisja, por na goditën me sende të forta”; Markel Bushi shpërthen në lot para Gjykatës. Autori kryesor i vrasjes së...

Vranë dy kushërinjtë në Laç, zbardhet e shkuara e errët e...

Mbrëmjen e djeshme një ngjarje e rëndë tronditi qytetin e Laçit, ku nga një përplasje me armë kanë humbur jetën dy kushërinj. Viktimat...

Dalin pamjet/ Këta janë dy të rinjtë që humbën jetën mbrëmjen...

Një ngjarje e rëndë ndodhi mbrëmjen e djeshme në qendër të qytetit të Laçit. Disa të rinj u përplasën me njëri-tjetrin me armë zjarri....

Vrasja e dyfishtë në Laç, njëri prej viktimave ish-futbollist

Festa e Pashkës në qytetin e Laçit nuk kaloi aspak e qetë. Një përplasje me armë mes të rinjve, iu mori jetën dy kushërinjve...

Detaje të reja/ Viktimat vrapuan kur panë armët, autori i gjëmoi...

Detaje të reja dalin në dritë nga vrasja e dy kushërinjve, Mikel Jushi, 30-vjeç dhe Jani Jushi, 35-vjeç. Dëshmitarët okularë kanë thënë konflikti që...

Vrasja/ Ndërron jetë edhe i riu i dytë në spital. Policia...

Policia e Kurbinit ka identifikuar e shpallur në kërkim dy persona, të cilët dyshohen si autorë të vrasjes së dy të rinjve mbrëmjen...

Përplasje me armë mes të rinjsh/ Një i vdekur, dy të...

Një përplasje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Laçit. Mësohet se një prej personave të përfshirë në...