27 C
Tiranë
Thursday, August 22, 2019

(Information, Interaction, Attraction)

Kryefaqja Tage Vrasje vlore

Tage: vrasje vlore

2 plumba në kokë, 5 në kraharor/ Detaje nga vrasja në...

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ekzekutimi pranë derës së shtëpisë së 47-vjeçarit, Laver Tozaj. Burime për Report Tv bëjnë me dije...

U vra mbrëmë me 3 plumba/ Kush është viktima me 2...

Detaje të reja janë zbardhur nga vrasja me armë zjarri e ndodhur mbrëmjen e sotme në Selenicë të Vlorës. Burime zyrtare nga policia thanë se...

Vritet me plumb në kokë 50-vjeçari. Emri

VLORË- Një plagosje me armë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Selenicë të Vlorës. I plagosuri është 50-vjeçari Dilaver Tozaj nga Selenica, i cili...

E vranë për një xhiro me kalë, kush është pronari i...

Një person, i cili ka qenë dëshmitar okular në ngjarjen e ndodhur dy netë më parë në qytetin e Vlorës, rrëfeu se si ndodhi...

Si u vra me 6 plumba Arben Beqiraj për një kalë!

Vdes në spital, Arben Beqiraj, i cili u plagos pasditen e djeshme nga një sulm me armë në lokalin e tij në zonën e...

Vranë dhe dogjën nënë e bir/ Nis gjyqi për nusen dhe...

Gjykata për Krime të Rënda ka marrë të pandehur Hysnie Hoxhallarin dhe Kasëm Pirjasin, si të dyshuar për vrasjen e nënë e bir në...

Pasi vrau gruan se dyshonte se e tradhëtonte, burri i gjakosur...

Xhelozia shënon një tjetër viktimë. Burri ka masakruar gruan pas një konflikti në familje, pasi dyshonte se kishte një lidhje jashtëmartesore. Ngjarja ka ndodhur...

Ky është burri që vrau gruan dhe kjo viktima. Dyshonte se...

Shënohet një tjetër viktimë në Vlorë nga krimi brenda familjes. Burri ka masakruar gruan pas një konflikti në familje, pasi dyshonte se kishte një...

Krim i rëndë/ Burri vret gruan me levë në kokë dhe...

Burri ka masakruar gruan pas një debati në familje. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Babicë mesditën e sotme. Viktima është Laureta Sulo 44-vjeçe, ndërsa...

Vrasja e administratorit, kapen 3 autorët, në kërkim një tjetër. Ja...

Vrasja e administratorit të fshatit Kotë, Argjil Gjoka ka çuar në pranga 3 persona. Biurime nga policia thanë se për vrasjen e ndodhur mesditën e...