Loading...

Tenton të rrëmbejë një fëmijë, arrestohet taksisti në Elbasan. Kanë qenë familjarët e fëmijës të cilët kanë njoftuar policinë ku këta të fundit kanë bërë të mundur kapjen dhe shoqërimin e taksistit, S. Meta 55-vjeç.

Ngjarja ka ndodhur në oret e para te mbremjes në afërsi të rreth rrotullimit 1Maji. Eshte njoftuar salla operative dhe efektive t5e repartit Shqiponja jane vene ne ndjekje te tij.
Taksisti ndodhet në komisariat dhe po jep shpjegime. Eshte bllokuar edhe mjeti i tij.
Taksisti i ka hedhur poshte akuzat duke thene se i ka rene borise per ta marre si pasagjer.

Loading...
Loading...
Loading...