Loading...

uigh7e

Një tërmet me ampitutë 3.2 ballë ka goditur mbrëmjen e kaluar Shqipërinë.

Lëkundja sizmike ndodhi në orën 23.54 në një largësi 34 km larg Tiranës dhe 10 km larg Bulqizës.

Epiqendra e tërmetit ka qenë në Martanesh.

Nuk janë konstatuar dëme materiale. Por lëkundja sizmike është ndjerë fort në epiqendër dhe vala goditëse edhe në Tiranë. Infoelbasani.al

Loading...
Loading...
Loading...