Loading...

Një drejtues automjeti nga Kosova është gjobitur me 300 euro gjobë, 3 muaj ndalim të drejtimit të automjetit dhe heqje 3 pika nga patenta pasi u kap duke “fluturuar” me një shpejtësi prej 304 km/h.

Policia e Kosovës thotë se shoferi po ecte me një shpejtësi marramendëse në autostradën “Ibrahim Rugova”, ndërkohë që shpejtësia e lejuar është vetëm 100 km/h.

Loading...
Loading...
Loading...