Loading...

Ky është momenti kur shoferi i furgonit që goditi këmbësorët në Finsbury Park, Londër u mor nga Policia, sipas Daily Mail, cituar nga Syri.net

Videoja tregon sesi ai po mbahet nga oficerët e plicisë ndërkohë që turma e zemëruar e njërëzve është mbledhur rreth tij.

Në sfond mund të dëgjohet një britmë, pasi këmbësorët po përpiqen të kuptojnë se çfarë ndodhi.

Pas sulmit, mësohet se burri u kap nga qytetarët dhe turma e zemëruar ia dorëzoi atë policisë./Syri.net

Videoja kur policia e fut në furgonin e saj të dyshuarin për sulmin me kamion dhe turma e njerëzve reagon me ashpërsi dhe më poshtë në foto, i dyshuari.

Loading...
loading...