Loading...

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Durrës paraditen e sotme.

Një nxenes është përplasur tek stacioni i trenit në qytetin bregdetar.

Ai ishte duke kaluar në shina kur është përplasur nga treni.

Siç bëhet e ditur, nxenesi ka marrë plagë të rënda dhe është dërguar me urgjencë në spital.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet.

Ende nuk dihet identiteti i nxenesit te plagosut ne shinat e trenit.

Loading...
Loading...
Loading...