Loading...

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një denoncim të fortë, përmes mesazhit të një qytetari.

Berisha ka publikuar mesazhin në “Facebook”, në të cilin thuhet se një qytetar ka vdekur në mes të qytetit të Fierit, pasi nuk i është dhënë asnjë ndihmë mjekësore.

Postimi i Berishës:

Vdes ne mes te qytetit pa asnje ndihme mjeksore! Ne narkoshtet nuk ka urgjence per qytetaret! Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital! sb

Jemi shokur Doktor

Pensionisti ne kete gjendje ka qendruar per gjysem ore. Ambulanca nuk u duk. Personi ne fjale nderroj jete tek muri i Postes Fier. Keqardhje!

Loading...
Loading...
Loading...