Loading...

 

Nje grua ka kapur mat burrin e saj, shofer autobusi me një tjetër femër, që rrinte ngjitur tij, e me të cilën kishte marrëdhënie dhe nuk e ka permbajtur veten.

Ajo i eshte sulur me shuplaka dhe grushte, por edhe tjetra nuk ka ndenjur duarkryq, duke ia ka kthyer paq dhunën.

 

‘E dija se ishit ndarë’- bërtiste gruaja në dhunë e siper, nderkohë që pasagjerët e kesaj linje, ne Filipine, kane mbetur te shokuar nga gjithe sa panë.

Loading...
loading...
Loading...