Loading...

 

Komisariati i Policisë Librazhd

Më datë 21.03.2018, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Elbasan dhe punohet për kapjen e shtetasit A.S, vjeç 51, banues në Elbasan, pasi në fshatin Qukës Librazhd, në bashkëpunim me një person tjetër, i kanë vjedhur në xhep nje shume lekesh dhe eurosh, shtetasit H.O, vjeç 65. Punohet për identifikimin dhe kapjen e bashkautorit. Nenet 134 e 25 të Kodit Penal. Librazhdiinfo

Loading...
Loading...
Loading...