Loading...

Sipas Meteoalb, moti ditën e sotme do të dominohet nga vranësira ndërsa temperaturat do të rriten lehtë në mëngjes por edhe gjatë ditës, duke variuar nga 7 në 25 gradë celsius.

Ditën e sotme moti do të dominohet nga vranësira dhe intervale kthjellimesh. Vranësirat paraqiten më të dendura në zonat juglindore dhe verilindore, zonat të cilat mund të preken edhe nga shira të izoluar.

Era do të fryjë në shpejtësi 40 km/h duke krijuar në det një dallgëzim prej 4 ballësh.

Temperaturat do të rriten lehtë në mëngjes por edhe gjatë ditës, duke variuar nga 7 në 25 gradë celsius.

Loading...
Loading...
Loading...