Loading...

 

Pas disa vrasjeve te shqiptareve, te ndodhura kohet e fundit ne Greqi, permes nje deklarate publike, ka reaguar policia e vendit fqinj.

Ne kete deklarata thuhet se ne lidhje me vrasjet e fundit te shtetasve shqiptare ne Greqi, te gjitha rastet, policia greke ka nisur hetimet paraprake dhe ka ndermarre te gjitha hapat e nevojshme proceduriale ne bashkepunim me prokurorine, me qellim zbardhjen e rasteve, krijimin e akuzave si dhe identifikimin dhe kapjen e autoreve.

Loading...
loading...
Loading...