Loading...

xhesika-lesbike

Fantazia e Xhesika Ndojit nuk resht. Ajo është e aftë të mbetet në qendër të vëmendjes. E njohur për thashethemet dhe historitë rozë me njerëz të botës së biznesit dhe politikës, së fundmi ka kaluar në një version më femëror.

Në një foto të fundit ajo shfaqet në “Instagram” duke u puthur me një femër. Ndonëse është Gugu ajo që ka deklaruar biseksualitetin e saj, Xhesika deri tani nuk ka thënë asgjë në lidhje me këtë, por, fakti që ajo e ka fshirë menjëherë foton nga faqja e saj e “Instagram”, ka ngritur jo pak dyshimet për këtë çështje.

Xhesika-Ndoj-seti-fotografik-sexy11-1

Loading...
Loading...
Loading...