Loading...

Zbulohet kush është partnerja e tij e re.

Kantautori Pirro Çako pranoi pak kohë më parë se ishte në një lidhje të re dashurie. Më në fund është zbuluar se kush është partnerja krah tij.

“Panorama plus” ka zbuluar se Pirro është i lidhur me një bjonde bukuroshe, 20 vite më të re, punonjëse në gjykatën e Tiranës.

Kantautori është shfaqur pranë të dashurës së tij, në darkën e mbajtur në mbylljen e sezonit të “E diela shqiptare”. Çifti duken shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe kjo është hera e parë që Pirro dhe bukuroshja shfaqen për herë të parë në publik.

 

Loading...
Loading...
Loading...