Loading...

 

Iva Aliko është një prej vajzave më të komentuara të mediave rozë.

Kjo për shkak të fotove të nxehta që ajo poston herë pas here për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Ajo u përfol gjatë për lidhjen me një deputet të martuar dhe me fëmije, lidhje kjo që e deklaroi vetë publikisht.

Mirëpo para pak kohësh Iva pranoi që ata janë ndarë.

Ndërkohë, këtë periudhë duket se vajza nga Vlora ka vendosur që t’i tregojë atij çfarë ka humbur duke bërë disa foto thuajse lakuriq, të cilat i ka postuar në profilin e saj në Instagram.

Loading...
loading...
Loading...