Loading...

Një tjetër vatër zjarri ka shpërthyer pasditen e sotme mes fshatrave Samurr dhe Godolesh në Elbasan.
Zjarri ka përfshirë një sipërfaqe me shkurre dhe vatra vazhdon të jetë aktive duke rrezikuar ullishten dhe pyllin me pisha.
Në vendin e ngjarjes kanë shkuar zjarrfikëset, por terreni i thyer malor vështirëson punën.
Ende nuk dihen shkaqet e këtij zjarri.

Loading...
Loading...
Loading...