Aktualitet

“S’ka valle dhe dreka e darka”, Rama jep ‘ultimatum’ për Vitin...

Në mbledhjen e qeverisë mëngjesin e sotëm, Rama ndau detyrat për ministrant dhe tha se vetë atij do ti shtohej një detyrë e re,...

Politike

Meta thirrje shqiptarëve: Bëni 50 mijë firma dhe më kërkoni të...

Nëpërmjet një konference të jashtëzakonshme, Ilir Meta me zë të lartë u bëri thirrje sot qytetarëve që të ngrihen për mbrojtur Kushtetutën nëpërmjet një...

Lëvizje nga Presidenca, Meta njofton konferencë të jashtëzakonshme për mediat

Presidenti Ilir Meta do të ketë sot një tjetër konferencë të jashtëzakonshme për mediat. Lajmi është njoftuar nga zyra e shtypit pranë kreut të...

Bota

Sociale

Rama: Kush ndërton shtëpinë vetë në fshat do të marrë 20...

"100% të qirasë për një vit për ata që nuk kanë strehë, 65% e njerëzve në nevojë hyjnë në ditët në vijim, ky proces...

Sport

Dalin emrat e parë të “Topit të Artë”… por fituesin e...

Nga De Bek, te De Jong, “France Football” ka nisur publikimin e emrave përpara se të nisë ceremonia-gala e dorëzimit të “Topit të Artë”,...

Bashkia Elbasan organizon kampionatin e futbollit mes institucioneve

Nën kujdesin e Kryetarit të Bashkisë Elbasan, z. Gledian Llatja, Bashkia Elbasan në bashkëpunim me Zyrën e SZHPAS, organizuan kampionatin e futbollit mes ekipeve...

Showbiz

Shendet

Extra

Opinione

Top Ten

Kuriozitete

Teknologji