Loading...

Një ngjarje e pakëndshme ka ndodhur sot në studion e “Me zemër të hapur” në News24, ku burri ka braktisur gruan në mes të emisionit.

Kjo ndodhi sot, ku Faik Çekrezi u përball me ish-gruan e tij Lirie Doskun, të cilën e kishte akuzuar për braktisje, por jo vetëm kaq.

Ndryshe nga deklaratat e 65 vjeçarit 1 ditë me parë, gruaja e tij, Liria ka sjellë sot një dëshmi të rëndë, ku e akuzonte ish-burrin se e kishte përdhunuar dhe në sy të fëmijëve për 10 vite me radhë.

Ajo e ka quajtur në mes të studios disa herë “monstër”. Faiku nga ana tjetër pranon që ka faje, por duke mos e duruar dot me gruan me akuzat e saj ai ka dalë nga studio.

Ai tha:

Unë po iki, faleminderit për gjithçka. Unë e gjej vetë formulën se ku do vete sot. Ajo të tregojë të vërtetën që është martuar disa herë.”
Para se të dilte nga studio, ai tha:

Të njoftoni policinë dhe të vijnë të më arrestojnë, dalë e drejta. 19 herë e martuar, e virgjër thotë ajo.”

Loading...